ایسا باترفیلد متولد اول آوریل 1997 در لندن، یک بازیگر انگلیسی است که بازیگری را از نه سالگی آغاز کرد. او برای بازی در نقش برونو در فیلم “پسری با پیژامه ی راه راه” مشهور شد. ایسا باترفیلد را همچنین برای نقشی که در اثر هوگو بازی کرد می شناسند. بازی در هوگو منجر به برنده شدم یک جایزه ی جوانان هالیوود برای این جوان بااستعداد شد.

ایسا باترفیلد

ایسا باترفیلد

پدر او سم باترفیلد نام دارد. و مادرش خانم ژاکلین فار است. او در مدرسه ی استوک نیوئینگتن درس خوانده است. قد او 183 سانتی متر و وزن او 66 کیلوگرم است. این بازیگر جوان، 5 میلیون دلار از طریق بازیگری به دست آورده است. رنگ موهای او قهوه ای تیره بوده و چشمانی آبی دارد. ایسا باترفیلد در فیس بوک، توئیتر و اینستاگرام اکانت دارد. از گفته های اوست: حرف زدن با آدم ها و شنیدن داستان های آنها باعث می شود خیلی چیزها یاد بگیریم. من کل دنیا را مانند یک ماشین می بینم. همان طور که می دانید، ماشین ها هیچ بخش اضافی ندارند. بنابراین به این نتیجه رسیدم من هم بدون دلیل در این دنیا زندگی نمی کنم. حتما دلیلی برای زنده بودنم وجود دارد. تئوری من: موسیقی می تواند هر چیزی را درست کند، هر چیزی را.

از آثار ایسا باترفیلد در سینما می توان به موارد رو به رو اشاره کرد:

پسر رمبو محصول 2007، پسری با پیژامه ی راه راه محصول 2008، مرد گرگی محصول 2010، ننی مک فی و بیگ بنگ محصول 2010، هوگو محصول 2011، خانه ی دوشیزه پرگرین برای بچه های غیرعادی محصول 2016، خانه ی فردا محصول 2017، پایان سفر محصول 2017، فضای بین ما محصول 2017، سپس تو آمدی محصول 2018.

ایسا باترفیلد برای داشتن چشمان آبی اقیانوسی پررنگ و متفاوت معروف است. او یک برادر بزرگتر به نام مورگان دارد. او همچنین یک ناخواهری از طرف مادر دارد که لوکسی نام دارد و از ایسا کوچک تر است. او یک ناخواهری از طرف پدر دارد که مارلی نام دارد و او هم از ایسا کوچکتر است. در زبان عبری ایسا (Asa) به معنای درمانگر یا التیام بخش است. ایسا باترفیلد طرفدار باشگاه فوتبالی آرسنال است. نقش رویایی او، جیمز باند است که آرزوی بازی در آن نقش را دارد. ایسا باترفیلد به دلیل داشتن استعدادهای خاص در بازیگری تا کنون نامزد دریافت جوایز زیادی شده است که از آن میان می توان به جایزه ی انجمن منتقدان فیلم لاس وگاس برای اثر هوگو اشاره کرد که برنده شد.