08
مه

ایان آرمتیج

ایان آرمتیج متولد 15 جولای 2008 در ایالت ویرجینیا است. او یک بازیگر نه ساله ی آمریکایی است. ایان از اوایل دوران کودکی وارد حرفه ی بازیگری شده است. او به عنوان بازیگر مهمان در بسیاری از برنامه ها شرکت کرده است. امروزه او در رسانه بیش تر برای بازی در دروغ های کوچکِ بزرگ شهرت دارد. در این برنامه او نقش اصلی زیگی چاپمن را بازی می کند. همین طور او برای بازی در نقش شلدون کوپر در شلدون جوان هم مشهور شده است.

ایان تک فرزند است

و پدر و مادرش به ترتیب لی آرمتیج و یوآن مورتون نام دارند. پدر تهیه کننده ی تئاتر و مادر بازیگر است. بنابراین بازیگر شدن ایان تعجب آور نیست. او کار خود را در تلویزیون به سال 2017 آغاز کرد. ایان در سریال “قانون و ترتیب: واحد ویژه ی قربانیان” به عنوان بازیگر مهمان و در نقش تئو ظاهر شد که در این فیلم ربوده می شود. سپس بازی در نقش زیگی چاپمن ناگهان او را به چهره ی آشنایی در این صنعت تبدیل کرد. موفقیت او همچنان رو به افزایش بود.

ایان آرمتیج

این روزها، آرمتیج مشغول بازی در شلدون جوان است.

شلدون جوان اثری است که در آن به بررسی نظریه ی بیگ بنگ پرداخته می شود. گرچه ایان تا کنون بیش تر متمرکز بر تلویزیون بوده است، اما به دلیل علاقه به سینما در سال 2017 در سه سینمایی به ایفای نقش پرداخت. این فیلم ها عبارت اند از: قلعه ی شیشه ای، ارواح شب و من آنجا نیستم. اجراهای خوب او باعث شده است که درآمد سالانه ی خوبی کسب کند. او یک ستاره ی رو به رشد است و درآمدش از برای نمایش های مختلف همین طور رو به افزایش است. گرچه می توان مطمئن بود که ایان تا کنون پول خوبی به دست آورده است، اما متاسفانه میزان دقیق آن هنوز علنی نشده است!

این پسر چشم آبی،

به شدت تمرکز روی کارش را دوست دارد. گرچه هنوز در سنین کودکی است، اما بسیار مولّد و کارآمد است. برای همین به دور حواشی و داستان های رسانه ای، کار خود را ادامه می دهد. ایان همراه پدر و مادرش در آرلینگتون زندگی می کند. او عاشق تئاتر است و گاهی کار نقد تئاتر انجام می دهد! بنابراین می توان گفت حتی از سنین پایین هم می توان منتقد بود. تنها چیزی که نیاز دارید، باریک بینی و داشتن ذهنی خلاق است. در نهایت اگر می خواهید در اینستاگرام با ایان همراه باشید،  iain@ را ببینید. او در این شبکه ی اجتماعی 144 هزار فالوئر دارد!