اگر می توانی مرا بگیر محصول 2002

اگر می توانی مرا بگیر محصول 2002 یک فیلم در ژانر جنایی و به کارگردانی استیون اسپیلبرگ است. در این اثر تام هنکس و لئوناردو دی کاپریو زیباترین بازی های خود را ارائه داده اند. فیلم با بودجه ی 52 میلیون دلاری توانست 352.1 میلیون دلار به فروش برسد.

فیلم داستان زندگی Frank Abagnale است که قبل از هجده سالگی در نقش پزشک، وکیل و خلبان همراه کار می کند و به طور کاملا حرفه ای به جعل چک می پردازد. او توانست به موفق ترین دزد بانک در آمریکا تبدیل شود. تام هنکس به عنوان یک مامور پلیس تصمیم می گیرد هر طور شده دزد جوان را دستگیر کند اما فرانک همیشه یک قدم از او جلوتر است.در خلال فیلم افسر پلیس و این جوان تیزهوش به مرور رابطه ی دوستانه ای با هم شکل می دهند و هر دو به نوعی از توانمند بودن دیگری لذت می برند. در نهایت هنکس موفق می شود که فرانک را برای همکاری استخدام کند تا او بتواند پلیس را در پرونده های مربوط به جعل کمک کند.

اگر می توانی مرا بگیر محصول 2002

اگر می توانی مرا بگیر محصول 2002

خانواده ناکارآمد

لئوناردو دی کاپریو، پسری از یک خانواده ی از هم گسیخته است و مادر خانواده، پدر را برای ازدواج با مردی دیگر ترک می کند. همه ی این اتفاقات ناخوش آیند خانوادگی در مجموعه کارهایی که فرانک می کند تاثیر گذار است. او وارد بیمارستان می شود و در نقش یک پزشک، به دستیاران می گوید که باید چه کنند! او یک دختر جوان را گول می زند و به او قول ازدواج می دهد و سر کارش می گذارد. هیچ چیز نمی تواند مانع از فعالیت های دیوانه وار فرانک بشود و او حتی راه های هوایی را با حضورش به خطر می کشاند. جالب این که توانایی های فرانک برای فرار کردن در دقیقه ی نود فوق العاده است و همیشه راهی را برای گریختن پیدا می کند.

فرانک سمبل تیزهوشی و اغوای مردم است، چرا که اگر غیر از این بود، خیلی زود به دردسر می افتاد. او با هر کسی طوری رفتار می کند که گویی کاملا راست می گوید و هیچ ایرادی را به رفتارهای خود وارد نمی داند! مثلا درباره ی زنان کارمند، با به کار بردن ترفندهایی آن ها را فریب می دهد و راه را برای یک جعل جدید باز می کند. اگر می توانی مرا بگیر محصول 2002 یک فیلم بسیار جذاب است و بار دیگر توانمندی های اسپیلبرگ در فیلمسازی را نمایان می کند. تماشای این فیلم بسیار هیجان انگیز را به همه ی شما توصیه می کنیم. تا بتوانید از تجربه ی یک فیلم واقعی بهره مند شوید.