اوکس فگلی بازیگر کودک آمریکایی است. مهم ترین و برجسته ترین کار هنری او، بازی در فیلم های اژدهای پیت به سال 2016، لحظه ی ترک تو به سال 2014 و کودکان ماه به سال 2013 بوده اند. اوکس فگلی توانسته است در سنین پایین موقعیت خوبی را در عرصه ی بازیگری آمریکا برای خود به دست آورد.

اوکس فگلی در یازدهم نوامبر 2004 در پنسیلوانیا آمریکا به دنیا آمد.

گرچه ملیت او آمریکایی است اما از نژاد ترکیبی ایرلندی-آلمانی می باشد. پدرش مایکل فگلی و مادرش مرسدس تون فگلی نام دارند. او اکنون که سیزده سال دارد، در محیطی دوستانه و مفرح همراه با والدین اش زندگی می کند. والدین فگلی هنگامی که او تنها دو سال داشت، استعداد بازیگری را در او کشف کردند و او را در کلاس های بازیگری ثبت نام نمودند. خود اوکس هم نه تنها به شدت به این زمینه ی هنری علاقه مند بود، بلکه از سنین پایین خیلی زیاد برایش تلاش می کرد.

اوکس فگلی

بازیگری حرفه ای این پسر سخت کوش در سال 2011 آغاز شد،

زمانی که در فیلمی با عنوان “شیشه” و در نقش “پسر” به ایفای نقش پرداخت. آغاز کار بازیگری او در تلویزیون به سال 2014 اتفاق افتاد که درآن سال در سری امپراطوری راه چوبی و در نقش “الیاس جوان” بازی کرد.  محبوبیت اوکس در پی بازی در نقش پُل سوان در فیلم fort bliss حاصل شد که در ادامه منتقدین نظر مثبت خود را درباره ی آن اعلام کردند.

برخی دیگر از کارهای او

حقیقت درباره ی دروغ ها و انسان مشتاق (مجموعه تلویزیونی) می باشند. اوکس فگلی به تازه گی وارد نوجوانی شده است و تا کنون جایزه ای برای بازیگری نگرفته است اما با این حال به سختی تلاش می کند تا به جایگاهی که در ذهن می پروراند برسد. تا کنون اطلاعات چشمگیری درباره ی زندگی شخصی و حرفه ای فگلی برملا نشده است. تخمین زده می شود که او درآمد خوبی از این طریق به دست بیاورد! او پسر خوبی است که کاملا بی حاشیه و به دور از شایعات به کار خود می پردازد و در واقع برای ورود به دنیای شایعات خیلی جوان است!

اوکس فگلی چشمان آبی و موهای قهوه ای دارد.

او در اینستاگرام فعال است و بیش از هزار فالوئر دارد. این تنها شبکه ی اجتماعی او است و در فیس بوک یا توئیتر عضو نیست. تلاش و پشتکار اوکس فگلی می تواند نمونه ای برای کودکان و نوجوانان علاقه مند به بازیگری باشد. همه با تلاش می توانند به آنچه که واقعا می خواهند برسند.