اما رابرتز
10
آوریل

اما رابرتز

اما رابرتز زاده ی روز دهم فوریه ی 1991 بازیگر آمریکایی است. او در خانواده ای از هنرمندان به دنیا آمد. اول از همه، جولیا رابرتز (که شما در یکی از مقالات همین سایت می توانید با او آشنا شوید) عمه ی او می باشد. همچنین پدر خود او هم که اریک رابرتز نام دارد، بازیگر است. مادر اما یعنی کلی کانینگهام هم مدل و بازیگر بود.

زمانی که اما رابرتز تنها چند ماه داشت،

والدین او از هم جدا شدند. در این زمان بود که یک پرونده ی قانونی به اجرا درآمد که در خلال آن، اریک رابرتز همسر سابق و فرزندش را از سقفی بر بالای سر محروم می کرد! اینجا بود که ستاره ی هالیوود یعنی جولیا رابرتز به کمک آن ها شتافت و از اما و مادرش مراقبت کرد. سپس مسئله ی حضانت فرزندان به وجود آمد. کلی توانست به کمک جولیا از حق خود دفاع کند و اما را به دست آورد. بعدها جولیا بود که از بچه مراقبت می کرد.

اما رابرتز
اما رابرتز

اما رابرتز از همان دوران کودکی

فیلم های عمه اش را می دید. او که تحت تاثیر استعداد جولیا قرار گرفته بود، از سنین بسیار پایین در تست های بازیگری شرکت می کرد و معمولا به همراه جولیا برای تماشای فیلمبرداری های او می رفت. بازیگر جوان اولین نقش خود را در سال 2001 به دست آورد و توانست اولین فعالیت سینمایی خود را در کارنامه اش ثبت کند. در آن زمان اما تنها ده سال داشت. او در فیلم Blow و در نقش دختر شخصیت اصلی ظاهر شده بود. جالب اینکه اما رابرتز تا سن هجده سالگی نتوانست اولین اثر خود را ببیند چرا که فیلم برای افراد زیر این سن ممنوع بود و درباره ی جنایت و مواد مخدر ساخته شده بود (در آن فیلم جانی دپ و پنه لوپه کروز بازی کرده بودند).

رابرتز با الکس پتیفر برای مدتی دوست بود. آن ها هم بازی هم در اثر کمدی بچه ی وحشی بودند. بعدها که این رابطه تمام شد، اما با یک اسکیت بردر حرفه ای به نام رایان رابطه ی جدید آغاز کرد که آن نیز طوفانی و کوتاه بود. به زودی ورزشکار، جای خود را به بازیگری به نام کورد اووراستریت داد اما آن رابطه هم بی سرانجام بود. بعدها اما رابرتز با اوان پیترز نامزد شد اما در سال 2015 این نامزدی بر هم خورد.

از آثار او در سینما می توان به موارد رو به رو اشاره کرد: عشق بزرگ محصول 2001،نانسی درو محصول 2007، بچه ی وحشی محصول 2008، هتلی برای سگ ها محصول 2009، روز ولنتاین محصول 2010 و ویرجینیا محصول 2010.