اصول بازیگر شدن

اگر می خواهید هنر بازیگری را دنبال کنید باید به دنبال برخی از ویژگی های خاص باشید. اگر اصول بازیگر شدن را رعایت کنیم به عنوان یک هنرمند حرف های بیش تری برای گفتن خواهیم داشت. اولین نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که آیا در حال حاضر از سلامت روان کافی برخوردار هستید؟ واقعیت این است که شغل بازیگری اغلب زمینه ای را برای سوءمصرف مواد و اختلالات خوردن ایجاد می کند. بنابراین اگر مشکل مزمنی دارید، بهتر است قبل از این که به صنعت بازیگری شیرجه بزنید، نسبت به درمان آن ها اقدام نمایید.

آیا بازیگر شدن برایتان حیاتی است؟

یکی دیگر از اصول بازیگر شدن  این است که کاملا از تصمیم خود مطمئن باشید. اگر بتوانید خودتان را در حال انجام هر کاری غیر از بازیگری تصور نمایید، به این معنی است که احتمالا بازیگری فقط برای شما یک گزینه است و از اهمیت حیاتی برای شما برخوردار نیست. لازم است برای بازیگر شدن بسیار مصمم و با اراده باشید و از تک تک لحظه ها و روزهایی که برای هدف خود تلاش می کنید لذت ببرید.

اصول بازیگر شدن

اصول بازیگر شدن

زندگی یک بازیگر ماهیت بسیار رقابتی دارد و یکی از سخت ترین شغل هایی است که از آن می توان کسب درآمد مناسب داشت. منظور ما از این جمله این است که به دلیل ثابت نبودن کارها و پروژه های یک بازیگر، مشکل بتوان روی درآمد ثابت و مشخص برای زندگی حساب کرد. بازیگران اغلب زمان بسیار زیادی را صرف این می کنند که در پروژه ای نقش به دست آورند، یک کار دیگر بگیرند تا بتوانند بدهی ها را به موقع پرداخت کنند، مدام دوره های آموزشی ببیند و روی شبکه ی همکاران و دوستان متمرکز شوند تا روابط خوبی را ایجاد و حفظ کنند. اگر خوب دقت کنید، هیچ یک از این ها دقیقا خود بازیگری نیست! به خاطر همین سطح بالایی از تعهد و علاقه برای یک فرد لازم است تا بتواند در این حرفه موفق شود.

اهداف مالی

از دیگر اصول بازیگر شدن این است که هیچ وقت به دنبال ثبات مالی در این حرفه نباشید. اگر به دنبال امنیت مالی هستید، بازیگر شدن به شما توصیه نمی شود که دلیل آن را هم پیش تر توضیح دادیم. سوال بعدی که می توانید از خودتان بپرسید این است که آیا حاضرم به هر قیمتی شده تا پایانی ترین سال های زندگی ام به کار بازیگری بپردازم، حتی اگر بدانم ریالی هم درآمد از این راه نخواهم داشت؟ هدف من از طرح این سوال این است که بدانید بازیگری عشق است و نباید پول را اولویت خود بدانید.