آکادمی تخصصی بازیگری کودک و نوجوان

آموزشگاه بازیگری پانیذ یک آکادمی تخصصی بازیگری کودک و نوجوان است که در محدوده ی شرق تهران واقع شده است. کودکان و نوجوانان علاقمند به بازیگری می توانند حتی در این روزها که با یک اپیدمی رو به رو هستیم، در این موسسه ثبت نام کنند و دوره های هنری خود را به صورت آنلاین و از راه دور بگذرانند.

برای حمایت از هنرمندان جوان و برای فاصله گذاری اجتماعی خدمات آموزشی پانیذ، این آکادمی تخصصی بازیگری کودک و نوجوان، به صورت آنلاین برنامه ریزی و پیاده سازی می شود. شما در این موسسه می توانید از حضور اساتید خوب فراوان بهره مند شوید. برای دریافت اطلاعات بیش تر درباره ی این آکادمی بازیگری کودک و نوجوان، با همکاران ما تماس حاصل فرمایید. آن ها ما می توانند به پرسش های شما درباره ی نحوه ی ثبت نام و شرکت در دوره ها، پاسخ دهند.

آکادمی تخصصی بازیگری کودک و نوجوان

آکادمی تخصصی بازیگری کودک و نوجوان

نکته ای که می توان از جودی دنچ آموخت

اگر می خواهید در حرفه ی بازیگری موفق شوید، بهتر است برخی از نکات را رعایت کنید. مثلا نظم و ترتیب داشته باشید، تمرین ها را جدی بگیرید. برای اهداف خود ارزش و اعتبار خاصی قائل باشید. تا زمانی که خودتان رویایتان را به رسمیت نشناسید، کسی نمی تواند کمک جدی به شما بکند. بازیگری هنری است که شما می توانید تا زمان پیری و به پایان رسیدن زندگی آن را انجام دهید. مثلا خانم جودی دنچ را در نظر بگیرید که سال های فراوان زندگی شان را در سینما سپری کرده اند و هنوز هم سالم  بوده و به فعالیت های هنری مشغول اند. بخوانید: جودی دنچ

اگر در هنر بازیگری خوب باشید، خیلی راحت می توانید شغل همیشگی با درآمد بالا داشته باشید، اما صبر کنید! روی صحبت ما با آن دسته از عزیزانی است که این رشته را واقعا دوست دارند. نه افرادی که بنا به دلایلی دیگر تصمیم به دنبال کردن آن گرفته اند. همه ی بازیگران چه رده بالا، چه رده پایین، چه آن هایی که سر پروژه هستند و چه آن ها که فعلا بیکار اند، همگی می توانند در صورت علاقه مند بودن، مطالب و نکات جدیدی را یاد بگیرند.

مهم ترین نکته این است که به دنبال تجربه های غنی باشید. به دنبال بازی در نقش های مختلف و جذاب. بازیگرانی که در ابتدای مسیر هنری هستند ممکن است مدام به دنبال جلب توجه و دیده شدن باشند. آن ها ممکن است از تجربه اندوزی غافل شوند و ظواهر را به موضوع اصلی که بازیگر خوب بودن است، ترجیح دهند.  شما می توانید با انتخاب های هوشمندانه، از این اتفاق جلوگیری کنید.