آنا گان

اگر سریال بسیار جذاب breaking bad را دیده باشید، حتما با خانم آنا گان آشنایی دارید که در این سریال در نقش اسکایلر همسر والتر وایت بازی کرده است. آنا گان در روز 11 آگوست 1968 در سانتافه ایالات متحده به دنیا آمد. او در زمان نوشته شدن این مقاله 52 سال دارد. آنا گان دوران کودکی خود را در نیومکزیکو سپری کرد. بعد از اتمام مدرسه به دانشگاه نورث وسترن وارد شد و در سال 1990 فارغ التحصیل گشت. دو سال بعد از این اتفاق بود که فعالیت های آنا در تلویزیون آغاز شد.

در سریال breaking bad خانم گلن در نقش همسر یک معلم شیمی ظاهر می شود. معلمی آرام، شهروندی بی سرو صدا و محترم. اما این معلم یعنی والتر وایت (با بازی برایان کرانستون) به ناگاه متوجه می شود که دچار کانسر شده است. به همین دلیل به ناگاه تغییر می کند. او تصمیم می گیرد که دیگر آن فرد شکست خورده، بی پول و شرمنده نباشد که قبلا بود. به همین دلیل شروع می کند به فعالیت های خلاف و تولید مت آمفتامین به کمک دانش شیمی که دارد. آنا گان در نقش اسکایلر بازی فوق العاده ای داشته است. بانوی بارداری که ناگهان پی می برد همسرش واقعا کسی که او فکر می کرد نیست. به همین دلیل خیلی زود مدیریت اوضاع را به دست می گیرد.

آنا گان

آنا گان

والتر وایت را از خانه بیرون کرده و بچه ها را سر و سامان می دهد. نکته ی بسیار قابل توجهی که درباره ی آنا گان وجود دارد این است که مدیریت بالایی دارد و حتی در سخت ترین شرایط زندگی، در لحظاتی که حقایق را می فهمد، بسیار کنترل شده و منطقی عمل می کند. اسکایلر باهوش است و خیلی زود از اتفاقاتی که درباره ی همسرش جریان دارد، آگاهی پیدا می کند. در کنار این ها اسکایلر اشتباه می کند، اشک می ریزد، با ناامیدی مواجه می شود، حقایقی درباره ی خواهرش پی می برد و بسیاری از اتفاقات را تجربه می کند اما سرانجام باز هم تمامیت خود را حفظ می کند و اجازه نمی دهد همه ی این ها شخصیت او را از هم بپاشد!

آنا گان در حال حاضر مجرد است. ازدواج او با نیل دانکن در سال 2009 به پایان رسید. در این ازدواج دو دختر به دنیا آمده بودند که به نام های اما و رز می باشند و به ترتیب در سال های 2001 و 2006 به دنیا آمده اند. خانم آنا در اوقات فراغت اسب سواری می کند و صخره نوردی را دوست دارد. او زمانی که در خانه است، از باغچه شخصی خودش فلفل سبز و سایر سبزیجات ارگانیک را استفاده می کند و لذت می برد!