آنا دآرماس
20
آوریل

آنا دآرماس

آنا دآرماس

آنا دآرماس بازیگر متولد سی ام آوریل 1988 بازیگری اهل کشور کوبا است. او در کودکی خود را در هاوانا سپری کرد. در دوازده سالگی در مدرسه ی تئاتر ملی کوبا ثبت نام کرد.  آنا دآرماس در هجده سالگی برای پیدا کردن موقعیت هایی برای بازیگری راهی اسپانیا شد و در سال 2014 به لس آنجلس رفت تا به یک بازیگر هالیوودی تبدیل شود.

برخی از آثار آنا دآرماس در سینما

آنیما محصول 2009، فارادی محصول 2013، آنابل محصول 2015، سگ های جنگ محصول 2016، دستان سنگی محصول 2016، دیروز محصول 2019، سخن چین محصول 2019 و منشی شبانه محصول 2020.

آنا دآرماس
آنا دآرماس بازیگر کوبایی

قبل از آن که دآرماس به آمریکا برود، تنها به زبان اسپانیایی صحبت می کرد، وقتی وارد لس آنجلس شد، به قدری برای موفقیت در تست های بازیگری مصمم بود که خودش را وادار به یاد گرفتن انگلیسی کرد. او این کار را در یک بازه ی زمانی دو ساله انجام داد. اولین نقشی که او در آن به زبان انگلیسی صحبت کرده است، Knock knock محصول 2015 است و بعد از آن پروژه ها ادامه دار شدند.

صحبت هایش…

او گفته است: خاطرات دوران کودکی من فوق العاده بودند، من از همه نظر آزادی داشتم، اما الان که دور از خانه زندگی می کنم، همه چیز را متفاوت می بینم. همیشه دوست دارم در حرکت باشم. دوست ندارم کانون توجه باشم، حتی نمی دانم چه طور شد که وارد این حرفه شدم! مهاجرت به لس آنجلس سخت بود. من شرایط خوبی در اسپانیا داشتم اما از وقتی وارد لس آنجلس شدم گویی همه چیز از صفر شروع شده بود. خانم دآرماس تا سال 2020 موفق شد چهار میلیون دلار به دست آورد.

آنا دآرماس 168 سانتی متر قد دارد. او یک برادر دارد و از سمت مادری دارای ریشه های اسپانیایی می باشد. از سال 2011 تا 2013 دآرماس با بازیگر اسپانیایی Marc Clotet ازدواج کرده بود. آنا دآرماس چشمانی سبز با مرکز قهوه ای دارد و همین طور در عنبیه ی او نقاط قهوه ای رنگی دیده می شود. به این حالت در پزشکی، هتروکرومیای مرکزی گفته می شود. این بازیگر زیبا عقیده دارد که زن ها بسیار جذاب اند و حرف های خوبی برای گفتن دارند اما با این حال ناامیدکننده است که اکثریت نقش های اصلی به مردان داده می شود! دآرماس در زمینه ی هنر بازیگری بسیار تنوع طلب بوده و مایل است انواع نقش ها را بازی کند و به قول خودش همه کار کند!