آموزش مجازی بازیگری

آموزشگاه بازیگری پانیذ برای ارتقاء سطح سلامتی همه ی علاقه مندان به هنر بازیگری اقدام به برگزاری دوره های آموزش مجازی بازیگری کرده است. از همه ی عزیزان علاقه مند به این هنر دعوت می کنیم در این دوره ها شرکت جویند و از کلاس های بهترین اساتید بازیگری در رده سنی کودکان و نوجوانان استفاده کنند. در ادامه به سخنان برخی از بازیگران هالیوود می پردازیم.

استرلینگ کی براون: زندگی باید همه چیز باشد(کامل باشد). زندگی نمی توانند سرتاسر غم باشد. و همین طور نمی تواند خیلی شاد باشد. به خاطر کمبودهای زندگی است که قدر موهبت ها دانسته می شود. زمانی که در اوج زندگی هستید به بینشی درباره ی دوره های سخت می رسید. اگر زندگی کامل نباشد، سطحی و پوچ خواهد بود.

الن پیج: نکته ای که درباره ی بازیگری دوست دارم این است که می توانید به طور کامل خودتان را در دیگری غرق کنید. من زمانی که شناخته می شوم، آن قدر راحت نیستم.

آموزش مجازی بازیگری

آموزش مجازی بازیگری

جودی دنچ: به نظر من باید نگاهی کاملا جدی به حرفه ی خود داشته باشید. اما درباره ی خودتان نباید این طور باشد. این بهترین ترکیبی است که وجود دارد.

مریل استریپ: در همه ی زمینه های زندگی تان به آنچه که اعتقاد دارید، آن ها را کنار هم جمع کنید. قلب خود را به کار بیندازید و برای همه ی افراد دیگر بهترین ها و بیشترین ها را بخواهید.

رابرت دنیرو: در لحظه باشید. در همان برهه. همان جا باشید. چون اگر به خودتان بگویید: من باید فلان کار مهم را انجام می دادم، نتیجه نخواهد داد. واقعا نتیجه نمی گیرید. باید رها کنید. شد شد نشد نشد. هر کاری که انجام دهید خوب است. فقط روراست، صادق و واقعی باشید و این بالاترین چیزی است که می توانید آرزویش را داشته باشید.

آموزشگاه بازیگری پانیذ با مدیریت خانم خلوتی به عنوان کارآفرین برتر، از حضور بهترین مربیان بازیگری بهره می برد و به دلیل آموزش های فوق العاده اش توانسته تعداد زیادی از هنرمندان رده ی سنی کودک را به سینمای ایران زمین معرفی کند. اگر می خواهید بازیگری را دنبال کنید و بازیگری توانمند باشید، ابتدا در کلاس ها و دوره های آموزش مجازی بازیگری پانیذ شرکت کنید و سپس مرحله به مرحله خودتان و مهارت هایتان را به چالش بکشید تا به مرور به نسخه ای توانمندتر و بهتر از خودتان تبدیل شوید. اگر سوالی دارید، همکاران پانیذی به آن پاسخ خواهند داد.