آموزش آنلاین بازیگری کودک با شیوع ویروس کرونا

آموزشگاه بازیگری پانیذ بر آن شده است تا خدمات آموزش آنلاین بازیگری کودک با شیوع ویروس کرونا را برای هنرجویان عزیز ارائه نماید. آموزشگاه پانیذ با مدیریت سرکارخانم رکسانا خلوتی تصمیم گرفت برای پیش گیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا و به منظور فاصله گذاری اجتماعی مناسب، کلیه ی خدمات آموزشی خود را به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه به مرکز امکان پذیر کند. به این ترتیب نه تنها افراد می توانند آموزش خود را دنبال کنند، بلکه سلامتی شان هم تضمین می شود.

اطلاعات بیش تر درباره ی آموزش آنلاین بازیگری کودک با شیوع ویروس کرونا

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیش تر درباره ی آموزش آنلاین بازیگری کودک با شیوع کرونا با شماره تلفن های آکادمی پانیذ تماس حاصل فرمایید. همکاران ما می توانند شما را در جریان جزئیات بیش تر قرار دهند. بسیاری از کودکان و نوجوانان علاقه مند به بازیگری دوره های آموزشی شان را پیش از آغاز این اپیدمی، شروع کرده بودند. با توجه به طولانی شدن دوران قرنطینه در تهران، شاید ترجیح دهند که دورهای آموزشی شان را ادامه دهند که خوشبختانه این امکان فراهم شده است. پانیذ مثل همیشه بر آن شد تا همچنان حامی کودکان و نوجوانان عزیز باشد و پشتیبانی اش را ادامه دهد.

"<yoastmark

 لازم به ذکر است موضوع قرنطینه که با شیوع بیماری کرونا پیش آمد، نیاز افراد به پر کردن اوقات فراغت را پررنگ تر کرد. افراد تمایل دارند از این فرصت بهترین و بیش ترین استفاده را نمایند و اجازه ندهند زمان شان هدر برود. خدمات آموزش آنلاین بازیگری کودک می تواند راه بسیار خوبی برای پاسخ به این شرایط باشد. والدین عزیز می توانند در کنار فرزندان شان باشند و از آن ها حمایت کنند.

نکاتی هست که بازیگران می توانند برای مراقبت از خود انجام دهند. یکی از آن ها مراقبه ی معمولی روزانه است. این کار را می توان در ساعات مختلف روز انجام داد. پانزده دقیقه قبل از خواب، سی دقیقه بعد از برخاستن از خواب، دو دقیقه بعد از کلاس یوگا.

تاثیر مراقبه

مراقبه می تواند تمرکز شما را به عنوان یک هنرمند ارتقا دهد. در کنار این برای موفقیت در حرفه ی بازیگری باید روابط اجتماعی به طرز هوشمندانه ای تنظیم شود. اگر دوستان منفی دارید میتوانید آن ها را کنار بگذارید. از افراد منفی و بدبین فاصله گرفته و به طرف مثبت ها بروید. این که چه تفکراتی به شما القا می شود خیلی مهم است. پس لطفا دقت لازم را به خرج دهید. بار دیگر یادآوری می کنیم خدمات آموزش آنلاین بازیگری کودک و نوجوان با شیوع اپیدمی برای شما عزیزان امکان پذیر شده است.

بیش تر بخوانید:

آمادگی های روز اجرا

چند نکته ی مفید برای هنرجویان