آموزشگاه درجه‌یک بازیگری کودک در شمال تهران

تئاتر، سینما، تلویزیون، تبلیغات…فرقی نمی‌کند که کودک شما به کدام زمینه و بازی در کدام‌یک علاقه دارد. به‌هرحال کودک هر چه قدر هم که استعداد ذاتی بازیگری داشته باشد نیاز به کلاس و آموزشگاهی دارد که بتواند استعدادهایش را به طرز صحیحی شکوفا کند. در این مقاله به معرفی آموزشگاه درجه‌یک بازیگری کودک در شمال تهران می‌پردازیم.

درست است که در مدارس کودکان تا حدودی با مقوله اجرا در صحنه آشنا می‌شوند. در این نمایش‌های مدرسه‌ای معمولاً نمایش قصه‌های حیوانات یا داستان‌های کتاب‌هایشان اجرا می‌شود. اما لازم است که کودک با اصول صحیح اجرا آشنا شود.

فواید آموزش بازیگری به کودکان

آموزش تئاتر و بازیگری به کودکان می‌تواند موجب سلامتی جسم و روح آن‌ها شود. کودکی که به‌صورت آکادمیک وارد حوزه بازیگری می‌شود از رخوت بیزار است، زیرا برای اجرا باید حرکات مختلف را بیاموزند.

چنین کودکی از اعتمادبه‌نفس و توانایی سخنوری بالایی برخوردار است. این کودک به دلیل کشف و پرورش استعدادش عزت‌نفس بالایی دارد. در جمع‌ها به‌راحتی وارد می‌شود و می‌تواند فکر کند و اظهارنظر کند. بازیگری به کودکان درون‌گرا کمک می‌کند بتوانند به‌راحتی با دیگران ارتباط برقرار کنند.

کودکی که از همان ابتدا به شیوه صحیح بازیگری را می‌آموزد، می‌تواند بیشتر در این حرفه موفق باشد. زیرا این کودک سریع‌تر وارد حوزه فیلم و سریال می‌شود، زودتر جلوی دوربین می‌رود.

کودکی که مسئولیت حفظ دیالوگ‌هایش را بر عهده دارد، در مدرسه راحت‌تر از دیگر همکلاسانش می‌تواند پیشرفت درسی داشته باشد. او سریع‌تر از همسالانش معلومات حفظی دروسش را به خاطر می‌سپرد.

کودکی که وارد دوره‌های بازیگری می‌شود، خلاق‌تر از دیگر گروه هم سن و سالانش می‌شود. او با آموزش مهارت‌های بازیگری خلاقیت و مهارت حل مسئله‌اش افزایش می‌یابد.

بازیگری کودک

کودک طی این دوره‌ها و آموزش‌های یاد می‌گیرد که با ترسهایش روبرو شود. این موضوع در زندگی‌اش هم به او کمک می‌کند. کودک می‌آموزد که وارد فعالیت‌های جمعی شود و این به اجتماعی شدن او کمک می‌کند.

کودک با هنرهای تجسمی مانند گریم، دکور و… آشنا می‌شود. این تجربه خوبی برای او خواهد بود. این که یاد بگیرد مدتی زیر دست گریمور ساکت و بی‌حرکت باشد.

بازیگری کودک

بازیگری کودک

کودک با حرکات موزون آشنا می‌شود. او یاد می‌گیرد به‌موقع از اعضای بدنش استفاده کند. با کدام دیالوگ از کدام قسمت از بدنش استفاده کند. کودک با دنیای بازیگری، با دنیای ادبیات و قصه و نمایش آشنا می‌شود. او طی این آشنایی با حوادث متنوع و گونان برخورد می‌کند. حوادثی که شاید تاکنون در زندگی او رخ نداده باشد اما با بازی در آن نقش می‌تواند تجربه‌ای واقعی برای حوادث آتی زندگی‌اش ذخیره کند.

کودک در دنیای تئاتر و بازیگری می‌آموزد از هنر و فضای هنری لذت ببرد. کسی که زیبایی هنر را درک می‌کند مشکل است که به سمت نازیبایی‌های زندگی سوق پیدا کند.

آموزش بازیگری می‌تواند وسیله‌ای برای تخلیه هیجانی و عاطفی کودک باشد. کودک فضایی پیدا می‌کند که می‌تواند با صدای بلند بخندد، با صدای بلند گریه کند و داد بزند و…

کودک مهارت گوش کردن می‌آموزد. او باید دیالوگ‌های پارتنر هنری‌اش را خوب بشنود و سپس دیالوگ خودش را اجرا کند. او بداهه‌پردازی و بداهه گویی در رفتار و گفتار را می‌آموزد.

کودکی که با یک گروه هنری فعالیت هدفمند انجام می‌دهد قدرت برنامه‌ریزی پیدا می‌کند. کودک باید مانند یک بزرگ‌سال سر صحنه حضور پیدا کند. باید مانند یک بزرگ‌سال از خواب و غذا و تفریح و استراحتش بزند. باید مانند یک بزرگ‌سال دیالوگ حفظ کند. این‌ها همه به‌واسطه برنامه‌ریزی صحیح امکان‌پذیر است. کودکی که از همان اوایل کودکی با مفهوم برنامه‌ریزی آشنا می‌شود می‌تواند در عرصه‌های دیگر زندگی‌اش موفق‌تر باشد.

عده زیادی از بازیگرانی که تبدیل به چهره‌های موفق شده‌اند کسانی هستند که از همان کودکی بازیگری را به‌صورت جدی آغاز کرده‌اند.

آموزشگاه پانیذ با کلاس های معتبر بازیگری کودک، آماده پذیرش و آموزش به کودکان عزیز شما می‌باشد. کلاس‌های مختلفی نظیر بازیگری، بازیگری آنلاین، شاهنامه‌خوانی، تربیت حس، بداهه‌پردازی و… در این آموزشگاه برگزار می‌شود. این آموزشگاه افتخار دارد که تعداد زیادی از کودکان بازیگر را به جامعه سینما و تلویزیون معرفی کرده است.

هم اکنون برای اطلاع از شرایط کلاس های آموزشی با ما تماس بگیرید.