آموزشگاه تربیت حس در تهران

آموزشگاه بازیگری پانیذ یک آموزشگاه تربیت حس در تهران است. هنر بازیگری قطعا از هنرهایی است که می تواند استعدادهای کودکان و نوجوانان را به بهترین شیوه شکوفا نماید. دوران کودکی و نوجوانی را می توان دوران کشف استعدادها و علایق نامید. در این دوران است که افراد تصمیم می گیرند هنرمند، ورزشکار یا دانشمند شوند. در همین دوران است که مهندسان واقعی و روانشناسان بزرگ و آن هایی که برای امور داوطلبانه و انسان دوستانه استعداد خوبی دارند، شناسایی می شوند.

آموزشگاه تربیت حس در تهران و در آموزشگاه پانیذ

اگر شما فرزندی دارید که هم اکنون استعداد خوبی را در زمینه ی اجرا و بازیگری از خود نشان می دهند، می توانید همان حالا با آکادمی پانیذ به عنوان معروف ترین آموزشگاه بازیگری کودک و نوجوان در تهران تماس حاصل فرمایید. به عقیده ی بنده یکی از مهم ترین و پررنگ ترین رسالت های والدین همان کشف و شکوفایی استعدادهای فرزندان شان است. به راستی هیچ وقت فکر کرده اید که اگر استعداد ویژه ای از فرزند یک خانواده به دست والدین او پرورده نشود یا حتی به وجود آن پی برده نشود، چه تبعاتی در ادامه گریبان گیر آن کودک و والدین آن ها می شود؟

آموزشگاه تربیت حس در تهران

آموزشگاه تربیت حس در تهران

نقش والدین

اگر شما قرار بود صحبتی با والدین او داشته باشید، به آن ها چه می گفتید؟ درست است. زمانی که ما خود را در مقام مسئولیت پذیری حس و احساس می کنیم، ترجیح می دهیم بهترین خود باشیم و هرگز کوتاهی ننماییم تا با وجودان آسوده به کارنامه ی خود نگاهی بیندازیم. این روزها هنر بازیگری یکی از علایق هیجانی کودکان و نوجوانان بسیاری شده است و این هنر هم مانند سایر استعدادها از قاعده ی شکوفایی مستثنا نیست.

معروف ترین آموزشگاه بازیگری کودک و نوجوان آکادمی پانیذ می باشد. از شما خواستارم اگر احساس می کنید فرزندتان در بازیگری استعداد خاصی دارد، هم اکنون برنامه ای برای ثبت نام او در پانیذ برای خود متصور شوید. خانواده ای که به هر یک از اعضای خود اجازه ی رشد و شکوفایی می دهد، همان خانواده ی مثالی و موفق است که از سطح نیازهای اولیه عبور کرده است. حالا هر یک از اعضای آن می توانند فارغ از قضاوت های دیگران دنبال علایق خود بروند. آکادمی پانیذ معروف ترین آموزشگاه بازیگری است که می توانید فرزند خود را از کمک آن بهره مند سازید. سرکار خانم رکسانا خلوتی مدیریت محترم آموزشگاه و بنیانگذار آن و آماده ی کمک به شما عزیزان می باشند.