آکادمی پانیذ یک آموزشگاه تخصصی بازیگری کودک و نوجوان در محدوده ی شرق تهران است. این آموزشگاه با مدیریت سرکار خانم خلوتی برای ارتقای هنر ایران زمین و راهنمایی هنرجویان جوان تاسیس شده است. روز به روز بر تعداد علاقه مندان به رشته ی هنری بازیگری افزوده می شود و افراد هر روز در پی یافتن بهترین آموزشگاه ممکن هستند تا با بهره گیری از آموزش های برترین اساتید و مربیان بتوانند مسیر هنرآموزی خود را باکیفیت و به دقت سپری نمایند. آموزشگاه بازیگری پانیذ از برترین مراکزی است که با اطمینان خاطر می توانید از کمک های آن بهره ببرید.

اگر شما هم علاقه مند به ثبت نام در دوره های آموزش بازیگری هستید، هم اکنون با پانیذ، آموزشگاه تخصصی بازیگری کودک و نوجوان تماس حاصل فرمائید.

شما می توانید پس از صحبت و مشاوره ی رایگان اولیه، در دوره های مناسب خود ثبت نام و شرکت نمایید. دریافت خدمات فوق العاده ی آکادمی هنری پانیذ با بهترین شیوه برای شما صورت می گیرد زیرا همکاران ما با صبر و شکیبایی پاسخگوی تک تک سوالات شما عزیزان بوده و شما را در داشتن بهترین انتخاب ها راهنمایی می کنند. آموزشگاه بازیگری پانیذ در محدوده ی شرق این ابرشهر و در تهارنپارس واقع شده است.

آموزشگاه تخصصی بازیگری کودک و نوجوان

آموزشگاه تخصصی بازیگری کودک و نوجوان

اگر مایلید هنرمند تونایی شوید، لازم است مهارت های فراوانی را بیاموزید که پانیذ در ابتدای راه می تواند همراه بزرگ و قابل اعتمادی برای شما باشد. مدرسان آموزشگاه پانیذ با داشتن تحصیلات آکادمیک مرتبط، می توانند حرفه ای ترین آموزش ها را برای شما به ارمغان آورند. اگر دوست دارید سوالات خود را بپرسید، جزئیات مربوط به دوره ها طی یک تماس تلفنی به اطلاع هنردوستان و هنرجویان محترم پانیذی می رسد.

پانیذ،

آموزشگاه تخصصی بازیگری کودک و نوجوان با بهره گیری از برترین و ماهرترین مربیان و استادان در زمینه ی بازیگری، از بهترین موسساتی است که می توانید استعداد هنری خود را در آن پرورش دهید. اگر علاقه مند به خانواده ی پانیذ هستید، هم اکنون یک پانیذی شوید و اگر الان یک پانیذی هستید، دوستان خود را با این آکادمی آشنا کنید تا آن هم فرصت شکوفایی هنری را داشته باشند و این خانواده روز به روز گسترده تر شود. مدیریت محترم آکادمی پانیذ، سرکار خانم خلوتی با گشاده رویی می توانند کمک کننده ی شما باشند و به سوالات تان پاسخ دهند.