آموزشگاه تئاتر کودک و نوجوان

آکادمی پانیذ یک آموزشگاه تئاتر کودک و نوجوان است که در شرق شهر تهران واقع است. این مجموعه تا کنون توانسته است تعداد زیادی از هنرمندان رده سنی کودک و نوجوان را به سینمای ایران معرفی کند. توصیه می کنیم عزیزانی که تمایل دارند بازیگر شوند مراحل زیر را انجام دهند:

1. با والدین خود صحبت کنید.  اگر کمتر از هجده سال دارید، بدون اجازه ی والدین تان نمی توانید بازیگر شوید.

2. در کلاس های بازیگری ثبت نام کنید. درست است که احتمالا یک سری استعدادهای ذاتی در شما وجود دارد ولی قبل از تست های بازیگری، نیاز دارید که به خوبی آماده شده باشید.

3. اندکی تجربه به دست آورید. درحالی که احتمالا قرار نیست در ابتدای فعالیت هایتان در اثری حرفه ای حضور داشته باشید، ولی باید به همه ی کارگردان ها و آژانس های بازیگری نشان دهید که تجربه هایی در زمینه ی بازیگری دارید. بنابراین به دنبال موقعیت های محلی برای بازیگری باشید. مثلا در مدرسه و تئاتر ناحیه ای بازی کنید تا بتوانید آن ها را در رزومه تان بنویسید.

4. عکس های پرسنلی از خودتان تهیه کنید. وقتی به ملاقات یک کارگردان می روید، باید عکس خود را ارائه دهید. این عکس ها باید حرفه ای باشند و حتما توسط متخصص عکاسی کودکان و نوجوانان گرفته شده باشند.

آموزشگاه تئاتر کودک و نوجوان

آموزشگاه تئاتر کودک و نوجوان

5. یک پیشکار پیدا کنید. درست است که می توانید با کمک والدین تان به دنبال نقش های کوچک برای بازی کردن باشید اما داشتن یک پیشکار واقعا برای موفق شدن در این رشته ضروری است زیرا تنها اوست که با زیر و بم ماجرا آشناست.

6. عضو سایت های انتخاب بازیگر آنلاین بشوید. با این کار علاوه بر پیشکارتان، خودتان هم در راستای پیدا کردن نقش تلاش می کنید.

7. حساب کاربری برای یوتیوب ایجاد کنید. این یکی از بهترین راه ها برای شناساندن خودتان می باشد.

8. مطلبی برای ارائه دادن در روز تست بازیگری آماده کنید. ممکن است کارگردان از شما بخواهد که در روز تست، خودتان به دلخواه اجرا کنید. برای این کار حتما توجه داشته باشید که مطلب تان مناسب سن تان باشد. متن ارسالی کارگردان را به خوبی مطالعه کنید. نگاه اجمالی هیچ کاربردی نخواهد داشت. پس سعی کنید که شخصیت را کاملا بفهمید. مانند کار خود به آن نگاه کنید. اگر می خواهید که کار بازیگری داشته باشید، هر یک از تست های بازیگری باید برای شما جدی باشد.

برای ثبت نام در دوره های آموزشگاه تئاتر کودک و نوجوان پانیذ، با این مرکز تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید: آماندا سایفرید