همیشه اولین قدم، سخت ترین قدم است! تنها کافی است که جسارت داشته باشیم و قدم اول را محکم برداریم.
آکادمی بازیگری کودک و نوجوان پانیذ، پس از یک دهه تجربه در آموزش تخصصی و حرفه ای بازیگری کودک و نوجوان، در سال ۱۴۰۰، اولین قدم را برای آموزش بزرگسالان نیز برداشت و موفق به اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای علاقه مندان گروه سنی بزرگسال به این شاخه ی هنری گردید.

آموزش بازیگری بزرگسال

برای تبدیل شدن به یک بازیگر حرفه ای شاخصه های بسیاری دخیل اند؛ معمولا افراد ترجیح می دهند در آموزشگاه های بازیگری معتبر و دارای مجوز رسمی مشغول به یادگیری شوند: آکادمی بازیگری پانیذ – نخستین آموزشگاه بازیگری کودک و نوجوان در ایران- از اسفند ماه ۱۴۰۰، به برگزاری دوره های آموزشی تخصصی مناسب بزرگسالان مبادرت نموده است .
دوره های آموزشی بزرگسالان با محتوای متنوع آموزشی مانند فن بیان و بدن، خلاقیت، کنترل عواطف و احساسات، بازیگری مقابل دوربین، اصطلاحات سینما و تئاتر و … در سه مقطع مقدماتی، میانی و تکمیلی با ارائه ی گواهینامه معتبر پایان دوره، هنرجو می پذیرد.
فرصت هایی همچون شرکت در فراخوان های مرتبط با سینما و تئاتر، جشنواره های فیلم کوتاه، تئاتر و مونولوگ پانیذ، مشارکت و همکاری در بخش تولیدات فیلم و سریال برای بزرگسالان فراهم شده است.
با پانیذ نه تنها کودکان و نوجوانان سرزمین مان به آرزوهایشان می رسند بلکه بزرگسالان هم در این فضا می توانند آمال و آرزوهایشان را دنبال کنند.