آموزشگاه بازیگری کودک و نوجوان در سعادت‌آباد

این روزها تعداد زیادی از والدین دوست دارند فرزندشان  وارد یکی از حیطه‌های هنری شود. آن‌ها می‌خواهند کودک یا نوجوانشان علاوه بر تحصیل در دروس خود به یک رشته هنری هم مشغول شود. با توجه به امکان کسب درآمد از همان سنین کودکی در رشتۀ بازیگری، نقش‌آفرینی در سینما و تلویزیون در زمرۀ اولین انتخاب‌های والدین است. در این مقاله به معرفی آموزشگاه بازیگری کودک و نوجوان در سعادت‌آباد می‌پردازیم.

لزوم آموزش بازیگری برای کودکان و نوجوانان

با توجه به سن خاص دوران کودکی، آموزش بازیگری در این سنین می‌تواند تأثیر بهتری داشته باشد. کودکان در این سن قدرت فراگیری بیشتری نسبت به بزرگ‌ترها دارند. کودکانی که در دوره‌های بازیگری آموزش می‌بینند اعتمادبه‌نفس و عزت‌نفس بیشتری دارند. این کودکان در برخورد با دیگران بهتر رفتار می‌کنند.

در سنین نوجوانی هم، نوجوان می‌تواند با گذراندن دوره‌های بازیگری در برخورد با مسائل زندگی بهتر عمل کند. نوجوانی که در این دوره‌ها آموزش می‌بیند می‌تواند با بحران‌های سن نوجوانی بهتر برخورد کند.چنین نوجوانی بهتر از همسالان خود می‌تواند در یادگیری دروس مخصوصاً دروس حفظی موفق باشد. دلیل آن هم تمرینات حفظ دیالوگ او در کلاس‌ها است. نوجوانی که تمرین بازیگری می‌کند نظم و برنامه‌ریزی بهتری در زندگی دارد. زیرا این نوجوان برای شرکت در جلسات تمرین و ضبط باید مانند دیگر افراد بزرگ‌سال به‌موقع حاضر شود و کارش را دقیق انجام دهد.

او می‌داند در سطح حرفه‌ای هیچ فرقی بین او و دیگر کادر فیلم وجود ندارد. او می‌داند تلاش برایش از همه‌چیز مهم‌تر است. او وارد موقعیتی شده است که اگر برای حفظ آن تلاشی نکند، دیر یا زود آن را از دست می‌دهد. او در برخورد با دیگر بازیگران حرفه‌ای اطرافش سعی می‌کند رفتاری حرفه‌ای داشته باشد. او آگاه است که این موقعیت را نباید به سادگی از دست دهد.

وظیفۀ پدر و مادر چیست؟

نقش پدر و مادر برای موفقیت کودک

نقش پدر و مادر برای موفقیت کودک

وظیفۀ پدر و مادر در این شرایط کمک به فرزندشان است. آن‌ها باید او را درک کنند و انتظارات بی‌جا و زیادی از او نداشته باشند. به‌هرحال فرزند آن‌ها هنوز در سنین کودکی یا نوجوانی قرار دارد و قادر به درک خیلی از مسائل نیست.

اگر پدر و مادر سعی کنند آموزشگاه مناسبی را برای فرزندشان پیدا کنند می‌توانند با خیال راحت از سیر آموزشی او اطمینان یابند. فرزند ما با توجه به سن خاصی که قرار دارد نیاز به آموزشگاهی دارد که شرایط او را کامل درک کند. او نیاز دارد کودکان و نوجوانان دیگر هم سن و سال خودش را در محیط آموزشی ببیند. این ارتباط موجب تقویت مهارت‌های بازیگری در او می‌شود.کودکی که در سنین پایین متدهای بازیگری را می‌آموزد بهتر از دیگر افراد می‌تواند در نقش‌آفرینی موفق باشد.

چه آموزشگاه مناسبی برای فرزندم انتخاب کنم؟

با توجه به تعداد بالای آموزشگاه‌ها در این روزها، در ادامه سعی می‌کنیم ویژگی‌های آموزشگاه پانیذ را برای شما بگوییم. این آموزشگاه جز بهترین آموزشگاه‌های مناسب کودکان و نوجوانان است.

این آموزشگاه کودکان هنرجو را پس از آموزش کنار نمی‌گذارد. بلکه سعی می‌کند با معرفی آن‌ها به فیلم‌ها و سریال‌های مختلف استعدادهایشان را بسنجد. کودکان زیادی در آموزشگاه پانیذ تبدیل به ستارگان پانیذ شده‌اند و هم‌اکنون در سینما و تلویزیون مشغول‌اند.

آموزشگاه پانیذ، به عنوان آموزشگاه بازیگری کودک و نوجوان در سعادت آباد، واقع در شرق تهران، جشنواره‌های مختلفی برگزار می‌کند. این جشنواره‌های معتبر فرصت درخشش ستارگان پانیذ را فراهم می‌کند. در این جشنواره‌ها بازیگران و کارگردان‌های معروف کشور حضور دارند و این فرصت باعث شناسایی بهتر استعدادهای بازیگری می‌شود.

معمولاً کودکان طی سه ترم از این مدرسه فارغ‌التحصیل می‌شوند. البته این به شرطی است که کودک با تلاش زیاد تمام دروس و تمریناتش را به نحو احسنت انجام دهد.

برای یادگیری تمام این‌ها کودک به آموزشگاهی معتبر نیاز دارد. پس از گذراندن مدت دوره، کارتی مخصوص هنرجویان پانیذ برای کودک یا نوجوان بازیگر صادر می‌شود. این کارت برای حضور در آموزشگاه موردنیاز است و به‌منزلۀ مجوزی برای حضوروغیاب است.

در این آموزشگاه تنوع کلاس‌های مختلف بسیار زیاد است. از کلاس‌های شاهنامه‌خوانی تا بداهه‌پردازی و متد بازیگری و… .

کودک شما با شرکت در این دوره‌ها می‌تواند تبدیل به ستاره‌ای موفق شود. برای اطلاع از کلاس‌ها، زمان و نحوۀ برگزاری هم‌اکنون با ما تماس بگیرید.