آموزشگاه بازیگری کودک در شریعتی

بازیگری بیش از آن که یک شغل تلقی شود، هنر است. همه ما در زندگی بازیگری را کم یا زیاد به گونه‌های متفاوتی تجربه کرده‌ایم. اما چیزی که از فرد یک بازیگر حرفه‌ای می‌سازد آموزش دیدن و استعداد از طرف خود او است. به عنوان مثال کودکی که در آموزشگاهی مناسب ثبت‌نام می‌کند و آموزش می‌بیند می‌تواند امیدوار باشد هنر بازیگری‌اش را ارتقا و پرورش دهد. اگر ساکن محله شریعتی یا دیگر نقاط تهران یا حتی ایران هستید، این مطلب را از دست ندهید. می‌خواهیم دربارۀ آموزشگاه بازیگری کودک در شریعتی صحبت کنیم.

کودکی که قصد دارد به صورت حرفه‌ای وارد دنیای هنر هفتم شود باید با اصول اولیه هنر بازیگری و متدهای بازیگری ‌آشنا شود. کودک در وهله اول باید نقش و صحنه را به خوبی بشناسد. آشنایی با اصول اولیه صحنه به او کمک می‌کند با مفاهیمی چون دکور و میزانسن نیز آشنا شود. او با یادگیری بداهه‌پردازی و زبان بدن یاد می‌گیرد بتواند نقشش را خوب از آب درآورد. کودک با شناخت نقش و ایجاد تمایز بین نقش و زندگی واقعی یاد می‌گیرد به اندازه‌ای در نقش فرو رود که برای اجرای مناسب به کارش می‌آید و نه بیشتر.

فواید آموزش بازیگری برای کودک

بازیگری کودک

بازیگری کودک

کودک با بازی در نقش‌های مختلف و متنوع یاد می‌گیرد در شرایط مختلف زندگی بر اساس تجاربش در بازیگری با مشکلات روبرو شود. درک برخی از مسائل که برای دیگر کودکان ساده نیست برای کودکان بازیگر بسیار ساده است.

کودک بازیگر باید پاسخ چند سؤال مهم را هنگام بازی بداند: او باید بداند کجاست؟ چه زمانی است؟ با چه کسی است؟ چه‌کاری می‌کند؟ چرا آن کار را می‌کند؟ چه طور آن کار را انجام می‌دهد؟ کودک بازیگر با پاسخ دادن به این سؤالات می‌تواند نقشش را کاملاً در ذهن مجسم کند و از چارچوب نقش فراتر یا عقب‌تر نباشد. او باید تعادل را برای اجرای نقش و خود واقعی‌اش داشته باشد.

او باید بیاموزد حواس پنج‌گانه‌اش را درگیر نقش و بازی‌اش کند طوری که حرکات او علیرغم طبیعی بودن مصنوعی یا تقلیدی جلوه نکند. کودک باید بیاموزد تنها کنش‌های واقعی را اجرا کند. اجرای کنش‌های واقعی تنها از طریق مشاهده ممکن است. کودک به دلیل مشاهدات کمتری که در طول زندگی‌اش داشته شاید نتواند کنش‌های واقعی را اجرا کند، اما کودکان به نسبت بزرگ‌سالان کمتر می‌توانند مصنوعی بازی کنند. تنها چیزی که به کودکان در این مسیر کمک می‌کند تمرین است و تمرین و تمرین. کودک باید تمرین برای یادگیری، تمرین برای تسلط به نقش، تمرین برای اجرای صحیح را تمرین کند و بیاموزد. آموزش تفاوت‌های میان کنش روانی و کنش فیزیکی به کودک می‌آموزد که بتواند بین این دو کنش تعادل برقرار کند و بهترین نقشش را به اجرا بگذارد. اجرایی که مصنوعی جلوه نکند و تا حد ممکن طبیعی باشد.

آموزشگاه بازیگری مناسب برای کودک

یادگیری همه این موارد به آموزش نیاز دارد. آموزشی صحیح در آموزشگاه مناسب. ما به شما آموزشگاهی را معرفی می‌کنیم که دغدغه‌اش حمایت از کودکان بازیگر و استعدادهای آن‌ها است. آموزشگاه بازیگری کودک و نوجوان پانیذ با اساتید برجسته این هنر، می‌تواند کودک و شما را در مسیر صحیح هدایت کند. در این آموزشگاه بازیگری، کودک شما می‌تواند به درستی با اصول و متد و تئوری‌های بازیگری‌ آشنا شود. این آموزشگاه با برگزاری جشنواره‌های مختلف و معرفی کودکان و نوجوانان به پروژه‌های مختلف سینمایی این امکان را فراهم می‌کند تا فرزند شما با صحنه و دوربین و اهالی بزرگ سینما و تلویزیون آشنا شود. هم‌اکنون آموزشگاه پانیذ ستارگان زیادی را به دنیای هنر معرفی کرده است. فرزند شما هم می‌تواند یکی از آن ستارگان باشد.

اگر ساکن محله شریعتی هستید، آموزشگاه پانیذ علیرغم قرارگیری در شهر تهران از محله شریعتی و دیگر نقاط تهران و حتی دیگر شهرهای ایران، هنرجو می‌پذیرد. حتی اگر برای برگزاری کلاس‌های حضوری مشکل دارید، می‌توانید با ثبت‌نام در کلاس‌های آنلاین بازیگری از امکانات و اساتید فوق‌العاده این مجموعه بهره‌مند شوید. اگر کودک شما استعداد بازیگری دارد بیش از این تعلل نکنید و اجازه دهید در سنین طلایی زندگی‌اش استعدادش شکوفا شود و رشد کند. برای رسیدن به چنین هدفی هم‌اکنون با ما تماس بگیرید.