کودکی دوره نشاط و بازی‌ست. انرژی زیادی این گروه سنی می‌تواند چاقویی دو لبه باشد زیرا اگر این انرژی به درستی تخلیه نشود، می‌تواند موجب بروز عقده‌های روانی در بزرگسالی شود. از سوی دیگر این انرژی مضاعف اگر در مسیر درستی تخلیه شود باعت رشد و تعالی کودکان خواهد شد. امکان‌های بسیاری برای تخلیه این انرژی وجود دارد؛ از کلاس‌های ورزشی گرفته تا زبان و…! یکی دیگر از مکان‌ها برای رشد و تعالی کودکان آموزشگاه بازیگری‌ست. در این مقاله قصد داریم تا پس از بررسی فواید فواید کلاس بازیگری برای کودکان، به معرفی یکی از برترین آموزشگاه بازیگری کودک در تهران بپردازیم.

 

فواید آموزشگاه بازیگری برای کودکان

می‌توان فواید زیادی را برای این گونه کلاس‌ها بر شمرد. در ادامه به بخشی از این فواید خواهیم پرداخت. البته پیش از ورود به بحث باید به دو نکته اشاره کرد. یکی این که پدر و مادرها نباید برای بازیگر شدن به کودکشان فشار بیاورند. پدر و مادرهای عزیز! کودکان ظرفی برای آرزوهای محقق نشده شما نیستند! به هیچ عنوان نباید فقط به این دلیل که دوست داشتید بازیگر شوید و نشدید، کودک‌تان را با اجبار به کاسذ بازیگری بفرستید!… حتی دیده شده اولیایی با زور و تهدید کودک را وادار به شرکت در کلاس بازیگری فرستاده باشند!

نکته دیگر این است که همه آموزشگاه‌های بازیگری به یک اندازه خوب نیستند! بهتر است با کمی مداقع برترین آموزشگاه منطقه خود، برای مثال اگر ساکن تهرانید، برترین آموزشگاه بازیگری کودک در تهران را پیدا کنید. باید توجه کرد که تنها در صورت اصولی بودن آموزشگاه فواید زیر حاصل خواهد شد.

 

افزایش اعتماد به نفس

یکی از فواید آموزشگاه بازیگری کودک افزایش اعتماد به نفس است. متأسفانه کودکان در روزگار ما در جزیره‌هایی جدا و دور از هم پشت ابزارآلات دیجیتال با هم ارتباط می‌گیرند. این مسئله می‌تواند سبب کمبود اعتماد به نفس کودکان شود. کلاس آموزشگاه بازیگری کودک در این مورد بسیار مؤثر عمل می‌کند زیرا وجه تعاملی این نوع کلاس‌ها باعث ارتباط کودکان با یک‌دیگر می‌شود.

از سوی دیگر حضور در آموزشگاه بازیگری باعث خودشناسی می‌شود. این خودشناسی به کودکان کمک می‌کند دست‌آوردهای خود را شناخته و استعدادهای ویژه خود را کشف کنند. این موضوع نیز در جای خود سبب افزایش اعتماد به نفس کودکان می‌شود.

خودباوری

خودباوری، ثمره کلاس بازیگری

افزایش خلاقیت

یکی از وجه‌های کار هنری خلاقیت است. اصلاً هنرمند باید خلق کند و از طریق خلق، رشته خلاقیتش را استوارتر. از دیگر فواید آموزش بازیگری افزایش این موضوع است. آموزشگاه بازیگری کودک در این مورد کودکان را به تکاپو انداخته تا چیزی خلق کنند. مخلوق می‌تواند کاراکتر، فیلم‌نامه، فیلم، نمایش یا هر چیز دیگری باشد. نیازی به ذکر نیست که خلاقیت در آینده کودکان تأثیر چشم‌گیری می‌گذارد.

 

افزایش هوش اجتماعی

در دوران ما ارتباطات فیزیکی به حداقل رسیده و این موضوع بر روی هوش اجتماعی کودکان تأثیر منفی می‌گذارد. متأسفانه بر خلاف کشورهایی نظیر ژاپن یا اروپایی‌ها که این خلاء را در مدرسه جبران کرده‌اند، مدارس ما کوچک‌ترین گامی در این زمینه بر نداشته‌اند. آموزشگاه بازیگری کودک در این زمینه می‌تواند جبران مافات کند. دلیل این امر وجه تعاملی این کلاس‌هاست.

 

پانیذ؛ آموزشگاه بازیگری کودک در تهران

پانیذ، آموزشگاه بازیگری، آماده پذیرش از تمامی هنرجویان ساکن تهران و شهرهای حومه است. این آموزشگاه مفتخر است تا اعلام کند تا کنون هنرجویان زیادی را پرورده وارد پروژه‌های مختلف کرده است. شرکت در دوره‌های این آموزشگاه -البته به شرط تلاش و پشت‌کار- می‌تواند ضامن موفقیت شما باشد. اساتید این آموزشگاه از میان برترین اساتید کشوری انتخاب شده‌اند و با جدیدترین متدهای آموزشی بازیگری به کودکان آشنایند.

آموزشگاه پانیذ

آموزشگاه پانیذ

جمع‌بندی‌

در این مقاله به فواید بازیگری و همین‌طور یکی از برترین آموزشگاه بازیگری کودک در تهران پرداختیم. آموزشگاه بازیگری کودک در بسیاری موارد مفید واقع شده و انرژی اضافی کودکان را تبدیل به پتانسیلی می‌کند جهت رشد و تعالی ایشان. امیدوارم که این مقاله برای‌تان مفید بوده باشد.