آموزشگاه بازیگری کودک در تجریش

آکادمی بازیگری پانیذ ویژه ی آموزش بازیگری به کودکان و نوجوانان، یک آموزشگاه بازیگری در شرق تهران است عزیزان ساکن تجریش می توانند از دوره های آن بهره مند شوند. پانیذ به عنوان آموزشگاه بازیگری کودک در تجریش آماده ی ارائه خدمت به هنرجویان عزیز می باشد. این موسسه ی معتبر با داشتن مجموعه ای از برترین مربیان و معلمان و اساتید، توانسته است در زمینه ی تخصص خود بسیار موفق باشد و به کسب جوایزی چند نائل آید.

اساتید آموزشگاه بازیگری کودک در تجریش

از استادان پانیذی می توان به آقایان حمیدرضا قاسمی، فرهاد فرجی، امیررضا جلالی و امین اکبری نسب و خانم ها آذر متفکر، فاطمه امینی و ملیکا رضا اشاره کرد. هر یک از اساتید پانیذ رزومه ی پرباری در زمینه ی آموزش این هنر دارند. آن ها می توانند به خوبی شما را کمک کنند و الفبای هنر بازیگری را به شما آموزش دهند.

آموزشگاه بازیگری کودک در تجریش

آموزشگاه بازیگری کودک در تجریش

اگر می خواهید هنر بازیگری را در محیطی سرشار از جنب و جوش و زندگی یاد بگیرید، همین حالا با آموزشگاه بازیگری پانیذ، آموزشگاه برتر بازیگری تماس حاصل فرمایید. احتمال دارد سوال هایی برای شما به وجود آمده باشند که اگر آن ها را مطرح کنید، همکاران ما با صبر و حوصله به آن ها پاسخ خواهند داد. وقتی شما تصمیم می گیرید یک پانیذی شوید، خیلی مسائل هنوز روشن نیستند، مثلا این که شما چه استعدادهایی دارید و در بازیگری چگونه خواهید بود. آیا آینده ی خوبی خواهید داشت؟ آیا صدای شما به اندازه ی کافی مناسب هست؟ آیا تئاتر، سینما یا تلویزیون بر اساس ویژگی های بخصوص شما برای تان مناسب تر است؟

در جلسه ای که تحت عنوان جلسه ی مشاوره برای تان برگزار می شود می توانید جواب بسیاری از این سوال ها را پیدا کنید. این که کدام یک از دوره ها برای شما مناسب است و بسیاری اطلاعات دیگر که در شروع به آن ها نیاز دارید، برای شما توضیح داده خواهد شد. اما مسائلی هم هستند که همه جای دنیا یکسان هستند. برای هر انسان و هر هنرجویی صدق می کنند. مفاهیمی مانند عشق، تعهد، شکیبایی، صبور بودن و نظم و انضباط. شما نمی توانید بدون بهره مندی از این عناصر موفق باشید.

نظر اریک فروم

شما باید علاقه مند به بازیگری باشید. روزانه برای تمرین های خود وقت بگذارید. صبر داشته باشید و در راه رسیدن به هدف عجله نکنید. نظم داشته باشید. همه ی این عواملی که برای تان توضیح داده شد، بر طبق عقاید اریک فروم، لازمه ی موفقیت در راهی است که در آن قرار گرفته اید. در غیر این صورت با سرعت عجیبی از عرصه ی هنرمندان واقعی و کوشا حذف خواهید شد!