بازیگر شدن راه‌های متفاوتی دارد. شما می‌توانید کنکور داده در دانشگاه‌های هنر مانند سوره یا دانشگاه هنر بازیگری بخوانید. می‌توانید با چاشنی خوش‌شانسی رابطه‌ای برقرار کرده و از پروژه‌های سینمایی سر درآورید. می‌توانید با دستیاری در فیلم‌های کوتاه شروع کرده رفته رفته تجربه کسب کرده و دوستانی پیدا کنید و با کمک آن‌ها بازیگر شوید. هر یک از این راه‌ها خوبی و بدی‌های خود را دارند. باری در این مقاله می‌خواهیم که یکی از بهترین شیوه‌های بازیگر شدن را بیان کنیم. حضور در آموزشگاه بازیگری و استعدادیابی یکی از امن‌ و کوتاه‌ترین مسیرها برای بازیگری‌ست. برای معرفی این نوع آموزشگاه‌ها با ما همراه باشید.

آموزشگاه بازیگری و استعدادیابی چیست؟

آموزشگاه بازیگری و استعدادیابی به موسساتی گفته می‌شود که با جذب هنرجو آن‌ها را بررسی کرده و تست‌های اولیه‌ای می‌گیرند. این آموزشگاه‌ها استعداد پنهان شما را کشف کرده پرورش می‌دهند. وجود اساتید مجرب باعث شده که شما مسیر درستی را پیش بگیرید. در ضمن اگر بتوانید که در مسیرتان موفق شوید، این آموزشگاه‌ها شما را به پروژه‌های مهمی راهنمایی می‌کنند. آموزشگاه سینمایی پانیذ یکی از مراکز مهم بازیگری  استعدادیابی تهران است که در قسمت شرقی شهر واقع شده است. تمامی ساکنان تهران، به ویژه قسمت شرقی آن می‌توانند از فرصت حضور در این دوره‌ها بهره‌مند شوند.

مزایای آموزشگاه بازیگری و استعدادیابی پانیذ چیست؟

این مرکز همواره سعی کرده است تا با استفاده از برترین اساتید کشوری، هنرجویانی توانمند پرورش دهد. ممکن است بگویید که تفاوت این آموزشگاه با دانشکده‌های بازیگری چیست. پاسخ این پرسش این است که شرکت در دانشکده‌ها نیازمند شرکت در کنکور سراسری است. این موضوع می‌تواند به سادگی یک‌سال از زمان هنری شما را صرف مطالعه برای آزمون کند. از طرفی شرکت در کنکور مستلزم مسائل زیادی است. یکی آن که شما باید به هجده سال رسیده باشید و این یعنی نادیده گرفتن دوران مهم کودک و نوجوانی. آموزشگاه پانیذ کودکان را از هر سنی که باشند پذیرفته، استعدادیابی کرده می‌پروراند. این نکته بسیار مهمی است. فرق است میان کسی که از کودکی شروع به هنرآموزی کرده با کسی که این دوران را از دست داده.

از طرف دیگر آموزشگاه بازیگری و استعدادیابی پانیذ به شما کمک می‌کنند تا در زمان کوتاه‌تری مهارت‌های لازم را به طور عمیق بیاموزید. بازیگر شدن سخت است اما بازیگر ماندن بسیار سخت‌تر از آن است. بسیار دیده‌اید افرادی که با آشنایابی سر پروژه‌ای رفته‌اند و پس از یکی دو کار فراموش شده‌اند آموزشگاه بازیگری و استعدادیابی پانیذ به شما می‌آموزد که چگونه هنر را در خود نهادینه کنید. در ضمن این مرکز با پرورش استعدادها آن‎‌ها را به پروژه‌های مناسب هنرجوها معرفی می‌کند.

آموزشگاه بازیگری و استعدادیابی

آموزشگاه بازیگری و استعدادیابی

ترس از شکست، عامل سکون!

شاید شما از آن دسته‌ای باشید که به بازیگری عشق می‌ورزید. شاید در خودتان استعدادی هم می‌بینید اما به دلیل ترس از شکست، قدمی برنمی‌دارید. باری بیایید فرض کنیم که آل پاچینو هم در زمان نوجوانی نمی‌توانست بر این ترسش غلبه کند. چه اتفاقی می‌افتاد؟ جهان از داشتن آل پاچینوی افسانه‌ای محروم می‌شد. به خودتان، به دست و پایتان نگاهی بیندازید. اصلاً برای لحظه‌ای جلوی آیینه بایستید. به چهره‌تان نگاه کنید. نکند به خاطر ترس یا تنبلی جهانی را از خود محروم کنید.

آموزشگاه بازیگری و استعدادیابی پانیذ مرکزی‌ست برای شما. اساتید مجرب با جدیدترین متدهای آموزشی آماده‌اند تا شما را رشد داده بپرورانند. نترسید و به رویایتان چنگ بزنید. شاید این روزها آخرین فرصت شما برای هنرمند شدن باشد.

جمع‌بندی

در این مقاله درباره آموزشگاه بازیگری و استعدادیابی توضیحاتی دادیم و به معرفی آموزشگاه پانیذ واقع در شرق تهران پرداختیم. تمامی شهروندان تهرانی یا حتی شهروندان شهرهای نزدیک مانند کرج و… نیز می‌توانند از فرصت حضور در این کلاس‌ها بهره‌مند شوند. تنها باید بخواهید و بر ترس و تنبلی خود غلبه کنید. با ما همگام باشید.