آموزشگاه بازیگری پانیذ یک آموزشگاه بازیگری در رسالت است که مخصوص بازیگری گروه سنی کودک و نوجوان در شرق تهران تاسیس شده است. هنر بازیگری این روزها طرفداران فراوانی به دست آورده است که گروه وسیعی از آن ها را کودکان و نوجوانان تشکیل می دهند. یکی از ویژگی های روانی کودکان و نوجوانان، همانا جاه طلبی و بلندپروازی آن هاست. آیا به راستی تفکر درخشانی که یک کودک و یا نوجوان درباره ی آینده ی خود دارد، یک فرد میانسال نیز می تواند داشته باشد؟

از این دوران می توان به عنوان دوره ی جذابی یاد کرد که فرد در آن سعی می کند آینده ی ایده آل خود را ترسیم نماید و تا حد امکان برای رسیدن به آن بکوشد. اگر شما که مخاطب این مقاله هستید، فرزندی در این سن دارید، می توانید به احساسات و خواسته های شورانگیز او برای هنرمند شدن بها دهید و در موفقیت او لحظه ای شک و تردید به خود راه ندهید.

شما می توانید همین حالا با آموزشگاه پانیذ، آموزشگاه بازیگری در رسالت تماس حاصل فرمایید و در جریان دوره های آموزشی قرار گیرید.

نکته ی خوب اینکه نه تنها می توانید درباره ی دوره های بازیگری اطلاعات به دست بیاورید، بلکه می توانید درباره ی دوره های تخصصی آموزش فن بیان، دوره های آموزشی پانتومیم و دوره های آموزشی اعتماد به نفس هم اطلاعاتی را کسب کنید. اینکه فرزند شما بتواند به طرز صحیحی هنر بازیگری را یاد بگیرد، قطعا در نحوه ی عملکرد اجتماعی او تاثیر مثبتی خواهد داشت.

آموزشگاه بازیگری در رسالت

آموزشگاه بازیگری در رسالت

متاسفانه برخی از کودکان و نوجوانان به دلیل دارا بودن ویژگی های خاص روان شناختی یا ارثی و یا به دلیل اتفاقات به خصوصی که در اوایل زندگی برای آن ها رخ داده است، در برقراری ارتباط با دیگران و در صحبت کردن در جمع با مشکلات و سختی هایی روبه رو می شوند. در اینجا به نظر می رسد که جلسات تراپی می تواند کمک کننده باشد، ضمن اینکه برخی از والدین ثبت نام در دوره های بازیگری پانیذ را بسیار راه گشا یافته اند.

پانیذ، آموزشگاه بازیگری در رسالت است که از کلیه ی همشهریان تهرانی و مخصوصا ساکنین شرق تهران و محدوده ی رسالت دعوت می کنیم فرزندان عزیزشان را به آن بسپارند. مدیریت آموزشگاه سرکار خانم رکسانا خلوتی آماده ی کمک و راهنمایی مراجعان محترم می باشند و در موارد مورد نیاز می توانند تجارب ارزشمند خود را با شما در میان بگذارند.