آماده ای یا نه محصول 2019

آماده ای یا نه محصول 2019 یک کمدی در ژانر وحشت است که به کارگردانی مت بتینلی اولپین ساخته شده است. نمره ی IMDb 6.8 و نمره ی راتن تومیتوز 88 درصدی برای این اثر حاصل شد.

داستان فیلم آماده ای یا نه محصول 2019

 با ازدواج مسرت بخش گریس با مرد رویاهایش در خانه ای ویلایی و بسیار مجلل آغاز می شود. ریچل که نمی تواند از این خوشحال تر باشد، کم کم با مسائل عجیبی روبه رو می شود. مشکلات خودشان را نشان می دهند. واقعیت این است که طبق یک سنت قدیمی، هر فردی که با ازدواج وارد این خانواده می شود باید در یک بازی شرکت کند تا معلوم شود چه مدل از ماجراجویی ها باید اجرا شود تا این فرد به عنوان عضو جدید پذیرفته شود.

دست بر قضا، گریس گزینه ای را انتخاب می کند که مشخص می شود اعضای خانواده باید مدلی از قایم باشک را بازی کنند. اعضای حقه باز خانواده، از ماهیت اصلی بازی هیچ حرفی به گریس نمی زنند. قرار است از نیمه شب تا سپیده ی صبح، اعضای خانواده با انواع سلاح های سرد و گرم مانند اسلحه و تیر و کمان، به دنبال عروس تازه وارد بیفتند و به محضی که او را یافتند به قتل برسانند!

اگر موفق نشوند این کار را بکنند، همه ی آن ها در زمان طلوع خورشید از بین خواهند رفت. اعضای این خانواده ی بیمارگونه همه ی تلاش خود را به کار می گیرند تا این دختر هراسان را به قتل برسانند. گریس آسیب های شدید جسمی و روحی را متحمل می شود اما در نهایت زنده می ماند و همه ی اعضای این خانواده ی پلید من جمله همسر گریس به هلاکت می رسند. با آمدن پلیس گریس نجات می یابد و فیلم به پایان می رسد.

"<yoastmark

رد پای گروتسک

آماده ای یا نه اثر سال 2019 تعلیق خوبی را ایجاد و در تمام مدت فیلم آن را حفظ می کند. اما در مجموع می توان گفت سایه ی پررنگی از گروتسک این خاندان را فراگرفته است. در واقع، آن چه که مخاطب مشاهده می کند، زشت، عجیب و غریب، باورنکردنی، سیاه، تیره، خیالی، تحریف شده و غیرعادی است. برای همین می گویم ژانر فیلم کمدی و گروتسک است.

بازیگر نقش اصلی، سامارا ویوینگ نام دارد که متول فوریه ی 1992 می باشد. آماده ای یا نه محصول سال 2019 برای اولین بار در روز بیست و دوم آگوست همان سال در برزیل اکران شد. بودجه ی آماده ای یا نه 6 میلیون دلار و فروش آن 57.6 میلیون دلار بوده است. تماشای این فیلم به طرفداران ژانر وحشت توصیه می شود.