آلیسا میلانو

آلیسا میلانو متولد نوزدهم دسامبر 1972 در بروکلین آمریکا بازیگر هالیوود است. او در کنار بازیگری به هنر خوانندگی هم می پردازد. او دارای یک خانواده ی عجیب و غریب ایتالیایی-آمریکایی بود. گفته می شود از همان اوایل کودکی بود که بازیگر آینده، در فضایی مملو از خلاقیت قرار گرفته بود. مادر او لین میلانو طراح مد بود و پدرش توماس در زمینه موسیقی فعالیت می کرد و قایقران شناخته شده ای بود.

آلیسا همه ی سال های کودکی خود را در جزیره ی Staten سپری کرد همان جایی که همراه با برادرش کوری در زمینه ی تدارکات کلیسا همکاری می کردند. پس از اولین پیش رفت های آلیسا در زمینه ی فیلم برداری بود که همه ی اعضای خانواده اش به هالیوود نقل مکان نمودند. در آن جا بود که آلیسا میلانو تحصیلات خود را ادامه داد.

آلیسا میلانو

آلیسا میلانو

از همان اوایل دوران کودکی، ستاره ی آینده ی هالیوود، به طور قطع می دانست که قرار است در آینده ی نزدیک حرفه ی بازیگری را دنبال کند. او برای اولین بار زمانی که داشت نمایش آنی را تماشا می کرد، به این ایده رسید که دوست دارد بازیگر شود.

از زمان هشت سالگی بود که آلیسا میلانو کار بازیگری را آغاز نمود.

او نقش یک دختر نوانخانه ای را بازی کرده بود. بعدها توانست در اثر جین ایر به ایفای نقش بپردازد. می توان گفت آغاز رسمی حرفه ی بازیگری برای خانم میلانو، در سن یازده سالگی اتفاق افتاد، زمانی که در اثر تلویزیونی رئیس کیه؟ توانست در نقش سامانتا میسلی ظاهر شود.

 آلیسا میلانو متاهل است. او یک دختر دارد و گفته است که حاضر است حرفه ی خویش را فدای سلامتی و رفاه دخترش نماید. او هرگز در انتشار دادن تصاویر خصوصی خودش و زندگی اش شک و تردید را به خود راه نمی دهد. مدل های موی خاص او همیشه توجه رسانه ها را به خود جلب می کند. او دارای 157 سانتی متر قد و 45 کیلوگرم وزن است. او هیچ وقت برای داشتن وزن زیاد ناراحت نبود و حتی زمانی که باردار بود، همراه همسرش در میان عموم مردم ظاهر می شد.

از آثار او در سینماست:

دوست پسر دوست دختر من محصول 2010، پاتولوژی محصول 2008، شب عید محصول 2011، خریدن گاو محصول 2002، افسون شده محصول 1998 تا 2006.

آلیسا میلانو دارای تعداد فراوانی تتو در سرتاسر بدن اش است. یکی از آن ها ماری است که دم خود را می خورد!