09
آوریل

آشنایی با نوآ جوپ

نوآ کاسفورد جوپ بازیگر نوجوان انگلیسی است که متولد 25 فوریه 2005 در ایزلینگتون می باشد.

نوآ اکنون سیزده سال دارد. پدر و مادرش به ترتیب کریس جوپ و کیتی کاوانا نام دارند که به ترتیب به حرفه ی کارگردانی و بازیگری مشغول اند. برادری به نام جاکوبی و خواهری به نام جما دارد. نوآ جوپ بیش تر شهرت اش را برای بازی در سریال های “مدیر شب” و “هودینی و دویل” به دست آورده است. او همچنین برای درخشش در کمدی “سابربیکون” معروف شده است. از دیگر فیلم های بلند و کوتاه او می توان به موارد رو به رو اشاره کرد: “مردی با قلب آهنین”، “آن شب بخیر”، “شگفتی” و “اسب پاکوتاه قشنگ من”.

نوآ جوپ

به دلیل شغل خاص پدر و مادر، او تقریبا در سنین پایینی به حوزه ی نمایش وارد شد.

نوآ حدودا ده سال داشت که بازیگری را شروع کرد و از آن هنگام تا کنون بارها در صفحه ی تلویزیون و پرده ی سینما دیده شده است. او برای عنوان بازیگر جوان انگلیسی/ایرلندی در سال 2018 در جایزه فیلم دایره ی منتقدان لندن، نامزد دریافت جایزه شد. به گفته ی خودش، او مهربان، جذاب و بانمک است! جوپ همراه والدین و خواهر و برادرش زندگی می کند و اگر وقت فیلم برداری نباشد، عاشق سپری کردن زمان در کنار خانواده و دوستانش است.

نوآ در سال 2015 برای اولین بار در تلویزیون و با سریال “پنی وحشتناک” کار بازیگری خود را آغاز کرد.

پس از آن در تله فیلم “ترانه ای برای جنی” و یک قسمت از “صومعه ی دانتون”  به ایفای نقش پرداخت. در سال 2016، او در نقش های دانیل روپر در سریال “مدیر شب” و کانن دویل در سریال “هودینی و دویل” ظاهر شد. در همان سال در تله فیلم “آخرین قاتل اژدها” نقشی برایش در نظر گرفتند. در سال 2017 او در “مردی با قلب آهنین”، “آن شب بخیر”، “سابربیکون”، “شگفتی” و “اسب پاکوتاه قشنگ من” بازی کرد.

او سال 2018 را با بازی در فیلم “مکانی آرام” آغاز کرده است.

در حال حاضر نوآ جوپ چند پروژه را به صورت هم زمان پیش می برد. به زودی او را در فیلم های “مکانی آرام” و “هولمز و واتسون” خواهید دید. درباره ی نحوه ی آموزش او هیچ اطلاعاتی در دسترس نیست. او در همه ی شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، توئیتر و اینستاگرام فعالیت دارد. چون او تازه نوجوان شده است، به نظر می رسد این کار اندکی برایش زود است و همه ی ما امیدواریم که نوآ فعالیت های مجازی اش را چند سال دیگر از سر بگیرد!