آرون پال

آرون پال زاده ی بیست و هفتم آگوست 1979 در ایالات متحده، بازیگر آمریکایی است. که شهرت بسیار زیادی برای نقش آفرینی در نقش جسی در سریال برکینگ بد به دست آورد. اگر سریال جذاب و هیجان انگیز برکینگ بد را دیده باشید، احتمالا با من هم عقیده هستید که آرون پال تا چه اندازه بازیگر توانمند و خلاقی است. محبوبیت آرون پال به دلیل بازی در نقش جسی پینکمن در سریال بریکینگ بد است. پدر و مادر آرون، دارلا و رابرت نام داشتند و آرون فرزند پنجم خانواده بود. پدرش کشیش بود.

سریال بریکینگ بد و نقش آفرینی آرون پال

نقش آفرینی آقای پال در سریال مزبور بسیار عالی است. او در نقش پسری معتاد به سوء مصرف مواد، طرد شده از خانواده و تنها ظاهر شده است. پسری که از دست دادن سرلوحه ی زندگی او است. اول از همه از سوی پدر و مادرش طرد می شود و از خانه به بیرون فرستاده می شود. بعد دوست دخترش را در نتیجه ی اوردوز از دست می دهد. در ادامه یکی از رفقا و همدستانش را در جابه جایی و فروش مواد مخدر (مت آمفتامین) از دست می دهد. او برای مدتی به آسایشگاه برای تجدید قوای جسمی و روحی می رود. اما به نظر من هیچ یک از لحظه ها نیست که در سریال برکینگ بد، شاهد بدرفتاری جسی باشیم. حتی در سخت ترین لحظات نگران مادران، و کودکان بیگناه است. دوست ندارد صحنه هایی را که خود دیده و اتفاقاتی را که خودش تجربه کرده، کودکان کم سن ببینند یا تجربه کنند.

آرون پال

آرون پال

جسی بسیار خوش قلب است. رفاقت برای او معنایی بسیار عمیق دارد. او زمانی که پی می برد قاتلان رفیقش چه کسانی هستند، مصرانه در پی انتقام برمی آید. زمانی که توسط هنک شریدر مورد ضرب و جرح قرار می گیرد، تصمیم می گیرد انتقام سختی از او بگیرد. او هرگز از استانداردهایی که برای خود وضع کرده کوتاه نمی آید و حتی با والتر وایت بارها و بارها وارد مجادله می شود تا به هر قیمتی بتواند آنچه را که ارزش می داند به دست آورد.

رابطه ی جسی با خانواده

نکته ی مهم دیگر رابطه ی جسی با خانواده اش است. او زمانی که برای شام به نزد خانواده می رود، متوجه می شود برادر کوچک ترش هم مواد مصرف می کند، اما این قضیه را به والدین مخابره نمی کند! او با این که درباره ی برادر کوچک تر بسیار تحقیر شده است و والدین او را فرزند خلافکار می دانند، باز هم در برابر سائق نیرومندی به نام رقابت دو برادر، مقاومت می کند و به آن ها اطلاع نمی دهد که فرزند مقبول شان هم در همین مسیر مسموم قرار دارد. آرون پال تا می تواند صداقت را به شخصیت جسی وارد کرده است و از این نظر بازی او زیبا و شگفت انگیز است.